تبدیل نوار کاست به سى دى

دوست دارید موسیقی هاى قدیمى را که در آرشیو نوارهاى کاست خود در اختیار دارید، به نسخه هاى دیجیتالى تبدیل کرده و به کمک رایانه، دستگاه هاى پخش MP3 به آنها گوش دهید؟

یکى ازVinylStudio  نرم افزار مشهورترین نرم افزارهاى مخصوص این کار است. به کمک این برنامه مى توانید نوارهاى کاست خود را به فایل هاى دیجیتال ذخیره شده بر رایانه تبدیل کنید و از آ نها براى میشه لذت ببرید. با انجام این کار نه تنها دیگر اطلاعات شما در معرض صدمات فیزیکى نخواهد بود، بلکه مى توانید کیفیت از دست رفته موزیک و صداهاى ضبط شده روى نوارهاى کاست را نیز بازیابى کنید. حذف نویز، خش خش، سروصداهاى اضافه و خش شدید جزو تخصص هاى این نرم افزار است.نسخه نمایشى این نرم افزار براى سیستم عامل هاى ویندوز و مکینتاش از لینک زیر قابل دریافت است:

 

http://clicklinks.ir/30205c

 

 

آزمایش عملکرد کامپیوتر

تا به حال به طور دقیق و اصولى حافظه رم و پردازشگر مرکزى رایانه خود را مورد بررسى و آزمایش قرار داده اید؟

ابزارى ویژه Geekbench نرم افزار براى تست عملکرد حافظه رم و اندازه گیرى سرعت و دقت پردازشگر مرکزى رایانه است.  به کمک این نرم افزار مى توانید پردازشگرهاى تک هسته اى پنتیوم،

Sun 4 هسته اى مک و 16 هسته اى سرور را به راحتى مورد بررسى و آزمایش قرار دهید.قابلیت اجرا در تمام نسخه هاى 32 و 64 بیتى سیستم عامل هاى مختلف، اجرا با یک کلیک و ارائه گزار شهاى مختلف از بررسى هاى صورت گرفته، برخى از امکاناتى است که توسط این برنامه در اختیار شما قرار مى گیرد.

چنانچه قصد دارید رایانه خود را محک بزنید، مى توانید نسخ هاى از این نرم افزار

را با مراجعه به لینک زیر دریافت کنید:

 

http://clicklinks.ir/30205f